روان پژوه یک ساله شد.

دوشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

روان پژوه یک ساله شد.روان پژوه یکساله شد.

 

کاربرگرامی
 

یک سال از تولّد و شروع کار سایت روان پژوه گذشت.هدف ما ارائه ٌ  مطالب معتبر و کاربردی در زمینه روان شناسی، روان پزشکی و علوم رفتاری به زبانی ساده و ملموس است. با وجود کاستی ها، روان پژوه توانست جایگاه مناسبی در میان سایت های مشابه و نیز فضای مجازی کاربران ایرانی اینترنت پیدا کند که لینک های متعدّد به آن در سایت ها و وب لاگ ها شاهد این امر است.


در سالگرد روان پژوه تغییرات جدید به شرح زیر اعلام می شود : 

1.   کاربران می توانند با پرداخت حق عضویت سالیانه به مبلغ 15 هزار تومان به تمام مقالات اصلی و مشروح سایت دسترسی داشته باشند.پرداخت حق عضویت سالیانه 20 هزارتومان علاوه بر مقالات امکان دسترسی به آزمون هارا نیز فراهم می کند. خاطرنشان می کند که کاربران با استفاده از تمام کارت های متعلق به بانک ها و موٌسسات مالی عضو شبکه شتاب می توانند از عضویت سالیانه استفاده کنند وارائه خدمات تنها منحصر به دارندگان کارت بانک سامان نیست.برای استفاده از امکان عضویت سالیانه به بخش اشتراک در صفحه نخست مراجعه کنید. 

2.   جهت سهولت استفاده از مقالات از این پس کاربران می توانند از مقالات پرینت بگیرند یا آن را بر روی رایانه خود حفظ(save)  کنند. این امکان قبلاً فراهم نبود.

3.   در سال آینده تشکیل کارگاه های آموزشی مانند مدیریت خشم،مدیریت استرس، مهارت های زندگی و .... از اهداف سایت است که اطلاع رسانی در باره این کارگاه ها قبل از برگزاری صورت خواهد گرفت.

 در پایان با آرزوی بهروزی مطلب جالبی در باب "بهداشت روانی" به استحضار کاربران محترم می رسد.

                                                                                                            

                                                                                                                      دکتر غلامحسین معتمدی